شرکت بازاریابی شبکه ای آرمان تدبیر اطلس

شرکت بازاریابی شبکه ای آرمان تدبیر اطلس یکی از شرکت های وابسته به "گروه تولیدی مهلران" (تاسیس 1300) است که در دوم اردیبهشت 1397 به عنوان بیست و هفتمین شرکت بازاریابی شبکه ای ایران، موفق به اخذ پروانه بازاریابی شبکه ای از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ایران گردید و فعالیت خود را از 12 اردیبهشت 1397 مصادف با خجسته زادروز حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف آغاز نمود. 

تاریخچه شرکت تولیدی، آرایشی و بهداشتی مهلران

گروه تولیدی آرایشی و بهداشتی مهلران، دارای پیشینه فراتر از ۱۰۰ سال در صنعت شوینده و آرایشی و بهداشتی ایران است.

این گروه تولیدی از پشتوانه خانوادگی صدها ساله خاندان شماعی در تولید برخوردار هستند.

خاندان شماعی که نام خانوادگی آنان نیز برگرفته از مهارت و شغل ایشان است ( شماع به معنی شمع ساز)  تا سال ۱۲۹۴ خورشیدی در کارگاه خود به تولید شمع از چربی حیوانی، مشغول بودند.

بدنبال تجاوز روس ها به مناطق مرکزی ایران در سال ۱۲۹۴ و تصرف قزوین و بروجرد توسط روسیه؛ خاندان شماعی از طریق یک قزاق روس با تولید صابون سنتی از پسماندهای شمع آشنا شدند و از سال ۱۲۹۵ اقدام به دایر کردن کارگاه تولید صابون سنتی و عرضه صابون برای نخستین بار در ایران در کنار کارگاه تولید شمع نمودند.

پس از آنکه؛ استفاده از پارافین؛ جای چربی حیوانی را در تولید شمع گرفت خاندان شماعی؛ از حرفه شمع سازی خارج شدند و با توجه به اهمیت روزافزون بهداشت در کشور و گرایش ذائقه عمومی به سمت استفاده از نسل جدید شوینده ها از جمله صابون؛  افزایش تولید صابون مورد اهتمام بیشتری قرار گرفت و بدین ترتیب در سال ۱۳۰۰ هجری خورشیدی، کارگاه تولید صابون شماعی به عنوان نخستین و بزرگترین تولیدکننده صابون در ایران با عرضه صابون با نام “صابون حقیقت شماعی” به کسب افتخارات جدیدی نائل گردید.

طی دو دهه پس از آغاز بکار کارگاه صابون سازی شماعی؛ تعداد قابل توجهی از فروشندگان؛ کارگران متخصص و نیروی کار ورزیده؛ تربیت شده به صنعت شوینده و صابون ایران معرفی و کارگاه های بیشتری در نقاط مختلف کشور؛ دایر گردیدند.

همزمان با شکل گیری نخستین موج تولید صنعتی در ایران؛ گروه تولیدی مهلران در سال ۱۳۴۱ با اخذ پروانه تولید صنعتی اقدام به راه اندازی کارخانه صنعتی تولید صابون در کشور نمود و همزمان به افزایش تنوع محصولات خود پرداختند.

در سال ۱۳۵۲ گروه تولیدی مهلران برای برخورداری از فناوری های روز جهان در تولید صابون و مواد شوینده؛ قراردادهایی با شرکت های اروپایی و آمریکایی منعقد نمودند.

پس از انقلاب و نیز با توجه به تنگناهایی که برای تولید و عرضه در کشور ایجاد شده بود گروه تولیدی مهلران با بهره گیری از توان تولید قبلی و در قالب شرکت جدید خود با نام «صابون سازی الهی» که به ماشین آلات پیشرفته اروپایی مجهز شده بود توانستند بخش بزرگی از نیاز کشور به صابون و مواد شوینده را در زمان جنگ تحمیلی و پس از آن تامین نمایند.

از اواسط دهه هفتاد با راه اندازی خطوط تولید جدید و ایجاد کارخانه دیگری با عنوان «شرکت تولیدی مهلران» امکان عرضه محصولات متنوع تر فراهم گردید و این شرکت موفق به صادرات انواع محصولات شوینده و بهداشتی به خارج از کشور گردید و افتخار صادرکننده نمونه طی هفت سال متوالی به ۱۸ کشور جهان را کسب نمود.

گروه تولیدی مهلران؛ از سال ۱۳۸۱ با تقویت بخش تحقیق و توسعه و تجهیز آزمایشگاه و خطوط تولید خود و با اتکا به تجارب تاریخی و منابع انسانی خود تولید سفارشی انواع محصولات بهداشتی و آرایشی را در دستور کار خود قرار داد و اینک یکی از حرفه ای ترین و قوی ترین فعالان عرصه تولید سفارشی ( کارمزدی) محصولات بهداشتی و آرایشی برای دهها شرکت بزرگ می باشد.

در یکصدمین سالروز تاسیس گروه تولیدی مهلران؛ در سال ۱۳۹۵ شرکت دارویی بهداشتی فارماسان سینا تاسیس گردید و گروه آرایشی و بهداشتی مهلران، اکنون به پشتوانه یک قرن تجربه و سه نسل پی در پی همت و تلاش، کامل ترین سبد محصولات بهداشتی و آرایشی را با همراه با امکان تولید انواع محصولات با نام تجاری درخواستی مشتری (private label) دارا می باشد و تا کنون افتخار همکاری با ۲۷ شرکت بزرگ و مطرح ایرانی و خارجی را در این عرصه کسب نموده است.

گروه تولیدی مهلران در اردیبهشت ماه سال 1397 شرکت بازاریابی شبکه ای آرمان تدبیر اطلس را به عنوان سازمان جدید فروش خود بنیان گذاری و راه اندازی نمود.